Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Славутицька міська організація СДПУ рекомендує Вам ознайомитися з нижченаведенними матеріалами:

Ю. Буздуган "Нам вкрай необхідна реіндустріалізація України"

Трудова міграція в Україні це здебільшого не приплив, а відтік кадрів, до того ж найбільш кваліфікованих та працьовитих. Говорять вже про декілька мільйонів людей, які, окрім іншого, практично не приймають участі у виборах, що впливає і на політику. Які ви бачите чинники цього процесу?

Читати статтю повністю

Ю. Буздуган, О.Скоморощенко "Свято солідарності трудівників"

"Пусті слова про "право бідних"
Держава дбає не про нас"

Сідає Сонце "прекрасних лицемірів". Їх доба згасає так само сумно, як згасала доба "добрих деспотів". Хоча і ті і інші залишили нам по подарунку.

Читати статтю повністю

Ю. Буздуган "Самоорганізація громадян"

В дворі нашого будинку вирішили побудувати дім. Місця було мало - почали пиляти дерева. Навантаження на комунальні інфраструктури і так завелике (опалення слабеньке, гаряча вода на останніх поверхах не завжди була гарячою), але і це забудовників не зупиняло. Тому будівництво зупинили самі мешканці.

Читати статтю повністю

Ю. Буздуган "Социал-демократия — политический инструмент в руках профсоюза"

Сегодня уже много профсоюзных комитетов и отдельных активистов Атомпрофсоюза Украины определились со своим желанием принимать участие в выборах в местные органы власти. В атомных городах-спутниках Славутич, Желтые Воды, Энергодар, Нетешин, Южноукраинск профкомы будут испытывать свои силы на местном уровне самоуправления, чтобы в будущем готовиться к выборам и в Верховную Раду Украины, объединившись с другими отраслевыми профсоюзами для реальной защиты прав и интересов человека труда.

Читати интервью газете "Атомник Украины" повністю

О. Скоморощенко "Кінець, чи початок політсезону?"

Свято Конституції з 1996 року є своєрідним символом завершення політичного сезону. Ще тиждень – і настане період літніх відпусток. Отже, час підводити підсумки.

Власне, що дав Україні 20-тий рік її Незалежності? Які наші здобутки і втрати?

Читати статтю повністю

О. Скоморощенко  "Що нам дасть новий закон про вибори: новий парламент, чи нову революцію?"

Можна сказати, що від учора розпочалася передвиборча кампанія. Міністерство юстиції провело нараду з політичними партіями щодо першої версії майбутнього закону про вибори.

Це, правда, не означає, що версія тільки одна. Є і інші – і гірші і кращі. Та немає сумніву, що нинішній парламент візьме до обговорення саме цей проект. Тому що він президентський.

Читати статтю повністю

О. Скоморощенко  "1 Травня в епоху Руїни"

Світ змінився. А з ним змінилося все. Виключенням з цього правила є тільки наші уявлення про цей факт.

Ми за інерцією знаходимося в полоні старих парадигм – передовсім Просвітницької епохи. Про висхідний характер соціального розвитку, цілераціональність людини, про неухильність прогресу, а, головне, про незворотність соціальних досягнень цивілізації.

Читати статтю повністю

Приєднуйтеся до СМО СДПУ!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru