Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

28 квітня 2017 року відбулись перші загальні збори Славутицької міської організації Соціал-демократичної партії України.

Серед питань, які викликали жваву дискусію передовсім варто відмітити звіт про виконану, за майже два роки існування організації, роботу.

Звіт презентував голова організації  Сергій Рабчевський.

Першою віхою на шляху організації стали вибори до міської ради, на яких СДПУ дебютувала з пристойним результатом 8,2%. Таким чином до складу Славутицької міської ради увійшли два члена партії: Сергій Рабчевський та Костянтин Джалалян. Завдяки ним усі члени організації отримують проекти рішень напередодні сесій міськради та мають можливість висловити позицію по кожному питанню.

Партійний актив збирається щомісяця, а для вирішення найбільш актуальних питань проводяться збори із залученням фахівців. Наприклад, з метою вивчення питання передавання СМСЧ-5 до комунальної власності, активісти СМО СДПУ зустрічались з представниками профспілкової організації СМСЧ-5 та окремо з представниками відповідної тимчасової депутатської комісії.

Для визначення напрямів роботи організації ще на початку 2016 року власними силами був проведений стратегічний тренінг, а напередодні початку дії Закону «Про особливості здійснення права власності мешканців багатоквартирних будинків» організували семінар на тему кардинально нових основ взаємовідносин між ЖКЦ та співвласниками багатоквартирних будинків.

Для подання заявки на фінансування проектів з бюджету участі було сформовано кілька пропозицій, але подана одна - на проведення інформаційної компанії щодо поводження з домашніми тваринами.

Крім того, з подачі СДПУ виконком закінчує відпрацювання питання щодо впровадження механізму прийому від населення та утилізації відпрацьованих люмінесцентних ламп, які становлять загрозу для навколишнього середовища та здоров’я людей.

Члени міського осередку СДПУ зарекомендували себе такими, що не стільки вимагають від влади вирішення проблем, а радше об’єднуються для вирішення їх власними силами. Так, протягом травня-червня 2016 року у свій вільний час представники СМО СДПУ, долучаючи інших активістів міста виконували очищення узбіччя «нічиєї» дороги Славутич-Мекшунівка (бл. 1,5 км) від чагарників та дерев, що заважали видимості учасників руху. Також були суботники в Бєлгородському та Єреванському кварталах, ремонт елементів дитячого майданчику у Центрі реабілітації дітей-інвалідів та багато іншого.

До Міжнародного дня інвалідів, у Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Славутича від СДПУ, крім солодких подарунків дітям, був закуплений, встановлений і повірений лічильник гарячої води, оплачені послуги повірки лічильника холодної води. А через рік члени СДПУ прийняли участь у заохоченні учасників творчого конкурсу для дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе». До Дня медичного працівника представники СМО СДПУ подарували обігрівач для педіатричного відділення поліклініки.

Члени СМО СДПУ активно долучаються до загальноміських заходів. Найпомітніше - 23 серпня виступили одним з організаторів авто-мото-велопробігу до Дня державного прапору, а 9 жовтня 2016 року представники СМО СДПУ прийняли участь у круглому столі на тему «Майбутнє України. Майбутнє атомної енергетики. Майбутнє Славутича». Також 4-5 березня 2017 року члени СМО СДПУ разом з активістами інших міст-супутників АЕС України прийняли участь у роботі форуму «Нове життя атомоградів».

Метою діяльності соціал-демократів є захист інтересів людей праці, тому члени СМО СДПУ тісно співпрацюють з  первинними організаціями Атомпрофспілки. Активісти СДПУ є членами профспілкових комітетів ДСП ЧАЕС, ВП АРС, ДП УЗФО ЧАЕС.

Окремий напрямок діяльності організації – навчання. Саме внаслідок семінарів «Трудова школа», які в нашому місті ще з квітня 2013 року проводили для профспілок лідери СДПУ Юрій Будуган та Олена Скоморощенко, з’явилась група людей, сповнених енергією та бажанням розвивати ідеї соціал-демократії в м. Славутич. На даний час курс «Трудової школи» 1-го рівня прослухали майже всі члени СМО СДПУ.

Після співдоповідей та обговорення критичних зауважень звіт був прийнятий до відома, робота визнана задовільною, а загальні збори перейшли до обрання керівних органів. Із застосуванням закритої форми голосування головою Ради СМО СДПУ обрано Рабчевського Сергія, його заступником - Сердюка Богдана, а відповідальним секретарем СМО СДПУ Рудченка Миколу. Також з-поміж 32 членів організації із урахуванням принципу гендерної рівності були обрані члени Правління СМО СДПУ.

Присутній на зборах Голова Ради Соціал-демократичної партії України Юрій Буздуган доповів, що оскільки офіційно 67% українців не мають повного робочого дня зайнятості, а промисловий розвиток гальмується, цілі соціал-демократів з подолання несправедливості та регресу залишаються незмінними. Для цього партія має консолідувати людей праці з допомогою профспілок, підтримувати створення спільноти менеджерів-виробничників, спираючись на свою модель бачення перемагати у інформаційній війні та використовувати владу як інструмент подолання Україною бар’єрів справедливості та ефективності.

На початку діяльності Славутицької міської організації СДПУ був розроблений власний сайт організації - www.sdpu-slavutich.org.ua, автором якого є один з активістів організації Юрій Клинков. Зі сторінок сайту та групи у соціальній мережі Facebook (/sdpuslavutych) Ви зможете дізнатися більше про діяльність Славутицької міської організації Соціал-демократичної партії України та історію партії в цілому, задати питання депутатам, приєднатися до нашої команди та долучитися до корисних справ на благо рідного міста під гаслом «РАЗОМ МИ – СЛАВУТИЧ!».

Заватажити ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ СМО СДПУ (у форматі PowerPoint).

     
     
     
     
     

Фото: Ю.Клинкова

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru