Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

24 березня 2017 року в м. Києві відбувся VІ З`їзд Атомпрофспілки, у роботі якого поміж 137 делегатів, прийняли участь і п’ятеро представників СМО СДПУ.

З’їзд пройшов під знаком 25-річчя створення профспілки. У вітальному слові заступник Генерального секретаря глобальної профспілки «IndustriALL» Кемаль Озкан наголосив на важливості об’єднання сил в умовах антипрофспілкової політики, зростаючої нерівності, глобалізації бізнесу, що негативно позначається у першу чергу на самих незахищених верствах населення.

Про необхідність модернізації профспілкової роботи йшлося у вітальній доповіді Голови Федерації профспілок України Григорія Осового. «…модернізація Федерації профспілок і її членських організацій з метою посилення її потенціалу і впливу на прийняття рішень. Але дорога від прийняття рішень до імплементації у практичну роботу – це повсякденна праця і важкий шлях. У чому ми повинні бути разом». Він також розповів про реалізацію проекту ФПУ «Європейський вибір», реалізацію в Україні практик і директив ЄС, зокрема новацією для української профспілкової політики є захист не лише членів профспілки, а їхніх сімей.  

На з’їзді було заслухано звіт центрального комітету Атомпрофспілки про роботу у міжз’їздовськй період (2012-17 роки). Голова профспілки Валерій Матов зупинився на реалізації «Стратегії розвитку Атомпрофспілки України на період до 2017 року», розповів про труднощі на цьому шляху.

Зокрема відмічалося, що коли 23-24 січня 1992 року відбувся установчий з’їзд, на якому було утворено профспілку працівників атомної енергетики та промисловості України, засновниками її стали 13 профспілкових організацій і об’єднували на той час 53 тисячі членів профспілки. Сьогодні Атомпрофспілка вже об’єднує майже 67 тисяч працівників галузі, ветеранську спільноту багатьох сфер економіки держави та захищає їх спільні права та інтереси. В організаціях Атомпрофспілки діє 1700 профспілкових, 357 цехових організацій. Серед членів профспілки представники найбільш масових професій: атомники, гірники, хіміки, наукові працівники, будівельники, медики.

Роботу центрального комітету за попередній період (2012-2017) було визнано задовільною.

На з’їзді було затверджено Програму дій Атомпрофспілки на період до 2022 року.

Шляхом відкритого голосування абсолютною більшістю голосів було обрано очільника профспілкової організації на новий термін. Ним знову став Валерій Матов.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru