Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

4-5 березня 2017 року члени СМО СДПУ – Б. Сердюк, М. Рудченко, О. Панченко та І. Кравченко разом з активістами інших міст-супутників АЕС України прийняли участь у Форумі «Нове життя атомоградів». Представники українського, німецького та шведського зеленого підприємництва, громадських організацій, науковці та представники місцевої влади ділилися досвідом, ідеями та сучасними напрямками розвитку економіки в моноіндустріальних містах з метою допомогти містам-супутникам АЕС почати формувати їх подальшу стратегію розвитку в сучасному світі.

Оскільки історично ці міста є містами енергетиків та інженерів, саме розвиток зелених енергетичних технологій та інноваційних, наукоємних бізнесів може стати одним з пріоритетних напрямків їхнього подальшого розвитку.

Велику роль в програмі форуму грав шведський досвід, оскільки значна частина оргкомітету форуму у 2016 році вивчала в Швеції досвід успішної пост-індустріальної трансформації шведських міст. Тепер ця команда ділиться досвідом з українськими містами.

Також у якості спікерів у форумі прийняли участь мер Славутича Юрій Фомічев та заступниця міністра енергетики України з питань євроінтеграції Наталія Бойко

Організатором події стала мережа енергетичних інновацій Greencubator www.greencubator.info. Головними партнерами події є Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні, Фонд Конрада Аденауера та Благодійний Фонд Богдана Гаврилишина. Форум відбувся за підтримки КП “Агентство регіонального розвитку” Славутицької міської ради.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru