Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Сьогодні, 27.01.2017 на сесії Міської ради Славутича депутати заслухали доповідь начальника Славутицької поліції. За його інформацією в Славутицькому відділені великий некомплект кадрів (при тому, що мінімальна заробітна плата складає 6000 грн.).

На роботу в поліцію беруть через конкурсний відбір. Вимоги мінімальні. Це середня освіта, фізична підготовка, моральні якості та розумово-логічні здатності.

Лідер СМО СДПУ Сергій Рабчевський вважає доцільним звернутися до молодих хлопців - ветеранів АТО, які після демобілізації не можуть реалізувати себе в мирному житті, щоб ті розглянули питання працевлаштування у поліції. Славутицької поліції потрібні такі кадри та й місто вже давно потребує захисту.

«Я багато чув, що в Славутичі є молоді хлопці ветерани АТО, які після демобілізації не можуть реалізувати себе в мирному житті. То може запропонувати їм іти працювати в поліцію?!

А чому б ні, хлопці? Сьогодні довіра до АТОшніків неймовірна. Люди поважають тих, хто захищав/захищає їх зі зброєю в руках. Лад можливо і потрібно наводити! Для тих, хто порушує закони таки поліцейські були б справжнім жахом.

На всяк випадок, контактні данні знайдете тут (перейти за посиланням).

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru