Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

У січні на Чорнобильській АЕС пройшли два дводенних семінари освітнього проекту Атомпрофспілки України "Трудова школа", які регулярно, з 2013 року проводять керівники Інституту соціального партнерства та лідери Соціал-демократичної партії Буздуган Ю.О. та Скоморощенко О.М.

Організатором заходів виступив ППО ЧАЕС на чолі з її головою Орловим М.І.

Члени СМО СДПУ брали активну участь в семінарах як учасники та допомагали в організації заходів.

Перший семінар було проведено для новообраного профактиву ППО ЧАЕС - профгрупоргів та осіб відповідальних за роботу з молоддю, які вірогідно незабаром стануть членами нової Ради молоді ППО ЧАЕС. Також за ініціативою СМО СДПУ в семінарі взяли участь шість представників профкому СМСЧ-5. Ця медична установа Славутича на сьогодні переживає не прості дні свого існування, тому соціал-демократи Славутича якомога підтримують її колектив.

Зважаючи на важливість та гостру актуальність інформації, отримуваної в ході семінарів "Трудова школа", другий семінар був організований за ініціативою генерального директора ДСП ЧАЕС Грамоткіна І.І. вже для керівної ланки станції (начальників цехів, відділів, ГІП, заступників генерального та технічного директорів). Це перший випадок у практиці викладачів, коли «Трудова школа» проводиться для не профспілкового загалу, а для менеджменту підприємства. Є підстави сподіватись, що у нашому місті виник своєрідний новий тренд.

На цьому семінарі були також присутні ті члени профспілкового комітету, які ще не проходили 1-й рівень «Трудової школи» або вирішили повторити пройдений матеріал.

На думку організаторів було, як завжди, цікаво та корисно! Тому ППО ЧАЕС планує подальше проведення таких семінарів на регулярній основі.

13 січня 2017 року відбулася робоча зустріч членів Славутицької міської організації СДПУ з лідерами СДПУ Буздуганом Ю.О. та Скоморощенко О.М., на якій присутні обмінялись думками щодо ситуації в Україні, підвели підсумки діяльності організації та обговорили плани на майбутнє.

Підбиваючи підсумки, Буздуган Ю.О. зазначив, що враховуючи активність СМО СДПУ, наявність своїх депутатів у міськраді, кількість та якість проведених у Славутичі заходів за останні роки,  без перебільшення на сьогоднішній день Славутич є авангардом та столицею соціал-демократії України.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru