Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

У 2016 році, за кошти міського бюджету міськвиконкомом Славутича були закуплені п'ять комплектів дітячих ігрових комплексів. Один з них був виділений на Єреванський квартал. З проханням прийняти участь в суботнику до жителів кварталу звернулася депутат міскради Шуригіна Наталья, що є відповідальною за квартал.

Соціально-активні та небайдужі люди відразу відгукнулися та доклали всіх зусиль, щоб звести дитячий атракціон. Активну участь в заході взяв представник СМО СДПУ Юрій Клинков, який проживає в одному з будинків кварталу.

08.10.2016 дітячий комплекс в Єреванському кварталі (гірка, гойдалка, будиночки, карусель тощо) був змонтований повністю. Молоді люди використовували свої вихідні дні та працювали заради своїх дітей, дідусі - заради онуків, та з розумінням, що тільки ми сами зможемо побудувати навколо себе ту країну, яка нам потрібна. Тільки разом! Адже ні хто крім нас самих не зробить життя навколо нас комфортним.

Діти також активно допомогали дорослим. Більш того дітьми була закладена "капсула" зі зверненням у майбутне, з описом заходу та переліком всіх актиівстів та їх родин. Є надія, що у дітей, що допомогали, ніколи не подийметься рука зломати щось з того, що вони зробили своїми руками.

Попереду, на весні ще буде робота з благоустрію дітячого майданчика і кварталу взагалі. Дорослі і діти готові до корисних справ.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru