Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

23-26 вересня в Славутичі пройшов XХІІІ Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості "Золота осінь Славутича - 2016". Фестиваль пройшов яскраво та феєрично, як і завжди!

В якості партнера фестивалю та голови журі в номінації Інтернет-проекти був запрошений представник СМО СДПУ Юрій Клинков. У порівнянні з минулими роками є позитивна тенденція у розвитку цього напряму фестивалю. Так у 2015 році команд було лише дві, а в цьому році в конкурсі взяли участь вже шість команд. Конкурс пройшов цікаво та плідно.

Ще одна ІТ-подія відбулася за тиждень до початку фестивалю. 16 вересня Палац дітячої та юнацкої творчості м.Славутича (ПДЮТ) святкував своє 20-тиріччя. З цієї нагоди Юрій Клинков подарував Палацу розроблений їм сайт (перейти за посиланням до нового сайту ПДЮТ). Відтепер у ПДЮТ є свій сучасний та функціональний сайт.

На урочистому закритті фестивалю Юрій був нагороджений памятною медаллю "30 років Аварії на Чорнобильскій АЕС" за соціальний внесок в розвіток міста Славутича.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru