Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Напередодні 25-ї річниці незалежності України, 23 серпня 2016 року у Славутичі відбувся загальноміський авто-мото-велопробіг до Дня Державного прапору України, одним з головних організаторів якого виступила СМО СДПУ. Славутицькі соціал-демократи серед інших активних містян прийняли безпосередню участь в цьому заході.

Приємно було бачити світлі обличча однодумців, вкотре чути акапельне виконання Гімну України та з гордістю тримати в руках Прапор України.

Колонну авто-мото-велопробігу, що рухалася кварталами міста з невеликою швідкистью з обох сторін дороги вітали люди з жовто-блакитними стрічками, прапорами та прапорцями. Багато хто знимав фото та відео, хтось аплодував та супроводжував колонну гаслом "Слава Україні", хтось просто посміхався і махав руками, а хтось навіть витирав сльози... сльози радості та гордісті за Славутич, за Україну!

В порівнянні з мінулими роками за кількістю учасників це мабуть наймасовіший захід. Колонна була дуже довгою і налічувала близько 60-ти велосипедів, десяток мотоциклів та близько 30-ти автомобілів.

Небайдужих людей стає більше!

Це добрий знак!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru