Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

12 вересня у будівлі Славутицької міської ради відбулися чергові збори СМО СДПУ, де серед іншого обговорювалося питання участі СМО СДПУ у Громадьскому проекті "Бюджет міських ініціатив".

Присутні члени СМО СДПУ вислухали інформацію Сергія Рабчевського щодо користвання сайтом slavutych.pb.org.ua та обговорили стратегію участі в проекті. Вже є деякі цікаві ідеї...

Нагадаємо, що кожен житель Славутича може взяти участь в Громадьскому проекті. Бюджет міських ініціатив дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста.

Сайт проекту - www.slavutych.pb.org.ua - це платформа реалізації ідей для покращення нашого міста. В цьому році адміністрація міста знов впроваджує програму бюджету участі, яка надає нам - мешканцям Славутича шанс перетворити Славутич на місто нашої мрії.  

Беріть участь, голосуйте або пропонуйте проекти, що зроблять наше місто ще прекраснішим! Вигравайте! Можливо саме Ваш проект буде реалізовано владою!

РАЗОМ МИ - СЛАВУТИЧ!!!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru