Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Сьогодні, 6 липня 2016 року під гаслом «ЄВРОПЕЙСЬКИМ ЦІНАМ – ЄВРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ!» відбувся Всеукраїнський марш протесту біля Кабінету Міністрів і Верховної Ради України у зв’язку з шоковим підвищенням ціни на газ і комунальних тарифів.

Представники СМО СДПУ прийняли активну участь в цьому масштабному заході серед близько 10 тис. учасників, поряд з лідерами СДПУ Буздуганом Ю. і Скоморощенко О., представником Атомпрофспилки Прудніковим П. та головою профспілки ДСП ЧАЕС Орловим М.

Учасники акції висловили категоричний протест проти шокового зростання ціни на газ для населення, тарифів на гарячу воду та опалення, задекларованого підвищення тарифів на електроенергію та холодну воду, проти державної політики «шокової терапії», яка проводиться за рахунок простих людей і вимагали кардинального підвищення зарплат і пенсій.

У акції взяли участь близько 10 тис. членів профспілок, які представляли трудові колективи з усієї України.

Учасники вимагали:

  • Від Уряду невідкладно провести реформу оплати праці.
  • Встановити з 1 жовтня гарантовану державою мінімальну зарплату на економічно обґрунтованому рівні прожиткового мінімуму 3067 грн., відповідно підняти пенсії і стипендії.
  • Від власників підприємств – підвищити з 1 липня 2016 року зарплату працівникам не менше ніж на 15% за рахунок отриманої економії від зниження державою удвічі єдиного соціального внеску.
  • Від народних депутатів невідкладно заслухати звіт Уряду з питань цінової політики і соціального захисту, прийняти рішення на убезпечення простих людей від зубожіння.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru