Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Сьогодні, 17 червня 2016 року в актовому залі Медико-санітарної частини №5 м. Славутича відбувся урочистий захід до Дня медичного працівника. Зал був повний і ледве вміщував всіх. Було багато гостей, подарунків, подяк, грамот, пісень та теплих промов на адресу славутицьких медиків.

Серед інших виступаючих були і представники СМО СДПУ, які від імені партії та однопартійців привітали присутніх працівників МСЧ-5 з їх професійним святом та подарували маленький подаруночок для педіатричного відділення поліклініки. Саме діти є пріоритетним напрямком у підтримці медицини.

Шановні наші медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я!

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Бажаємо здоров'я! Здоров'я Вам, Вашим родинам та пацієнтам. Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя!

Як кажуть, нехай клятва Гіппократа не буде для Вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Нових висот Вам на професійній ниві!

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю.

Щастя Вам і добра! Зі святом!

Інші фотографії з заходу дивиться та завантажуйте ТУТ.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru