Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

12 червня 2016 року представники СМО СДПУ та інші активісти міста, закінчивши очищення узбіччя дороги Славутич - Гута продовжили захід та почали очищення відрізка дороги Гута - Мікшунівка. Пройдено перший кілометр. Важко, але це повинен хтось робити.

Серед активістів є таки люди, які рідко їздять по цій дорозі, але вони беруть свій власний інструмент  - сокири та бензопили, купують бензин та мастила за власний кошт і працюють в свій вільний час, розуміючи, що це потрібно містянам.

А ось деякі «містяни», котрі їздять цією дорогою, бачивши що узбіччя очищене не тільки від заростей, але і від сміття, не маючи совісті оставляють в кілометрі від сміттєзбірників, на узбіччі цілі пакети зі сміттям. Вітер робить свою справу - розвіює це сміття навколо на декілька метрів… і виконана нами робота знов не видна. Ким потрібно бути, щоб таке робити…

На щастя таких славутичан не багато!

Дякуємо всім хто брав і бере участь у заході! Нагадуємо, що кожну неділю (окрім 19.06.2016) впродовж літніх місяців ми чекаємо на Вас – активних, не байдужих мешканців міста.

Збір, як завжди, о 10.00 годині на повороті на Гуту (виїзд зі Славутича, на зупинці) у робочому одязі, з гарним настроєм та бажанням робити корисні справи разом з нами!

Роботи ще багато і активістам потрібна допомога. Приєднуйтесь і Ви до СМО СДПУ!

Ми разом докладемо всіх зусиль, щоб зробити безпечною дорогу від міста Славутич до селища Мекшунівка.

Ми раді бачити Вас!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru