Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Всі ми вже багато років жаліємося, що дорога від міста Славутич до селища Гута є небезпечною не тільки для пішоходів та велосипедистів, а й для автолюбітелів. Все через  те, що там погана видимість, бо вона звивиста, заросла чагарником та звузилась за рахунок землі з травою на узбіччі.

За своєю ініціативою представники СМО СДПУ організували та провели захід щодо очищення дороги. Від імені СМО СДПУ було направлено листа меру Славутича Фомічеву Ю.К. Захід відбувався при участі клубу активного відпочинку "ReaderX" та іншіх небайдужих молодих активістів.

На сьогодняшній день частина дороги до селища Гута більш комфортніша та безпечніша! Чому тільки частина? Тому що учасників толоки було не так богато, механічного інструменту не вистачало, але зроблено не мала справа. Проїдтеся! Заценіть! Та у наступні вихідні 29 травня приєднуйтесь до заходу! Збір о 10:00 на повороті на Гуту (виїзд із Славутича, на зупинці)!

Ми раді бачити Вас!

Одяг робочий, з собою бажано мати перчатки, сокири, пили, бензопили, при наявності. Якщо нічого немає, то не біда. У нас є запасні інструменти. Важливе Ваше бажання робити корисні справи! Беріть його з собою!

P.S.
Всі жителі Славутича знають, що дорога від міста Славутич до селища Гута є небезпечною. Проте навіть під час заходу, не вважаючи на встановлені учасникмами заходу попереджаючи знаки, присутність людей у спецільних желетах і т.ін. деякі недобросовісні "водії" на великої швикості проїзжали по цій дорозі, піддаючи активістів небезпеки.

Звертаємось до водіїв: Якщо ваше життя для вас нічого не варто, то побережіть життя іншіх.

Будьте обережні та уважні!  

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru