Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

01 квітня члени СМО СДПУ зібралися на семінарі на тему кардинально нових взаємовідносин між ЖКЦ та співвласниками багатоквартирних будинків, що почнуться з 01 липня 2016 року.

Семінар був організований та проведено за ініціативою самих членів СМО СДПУ, які розуміють суть питання, та які не одноразово самі намагалися довести до містян важливість переходу до нових відносин у сфері ЖКЦ.

Законом Украины «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» № 417-VIII от 14.05.2015 пропонується кілька варіантів - форм управління багатоквартирними будинками. Вибір вже треба робити! Завтра буде запіздно!

У разі, якщо до вказаної дати власники багатоквартирних будинків не вирішать, як їм керувати спільним майном, то Закон дає право місцевим органам влади вирішити за них - хто буде керувати їхнім будинком.

Одним з можливих вирішень питання могло б бути створення Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Нагадаю, головна мета ОСББ - ефективно управляти своєю власністю, покращувати умови спільного проживання за менші гроші.

Практично всі присутні на семінарі мали досвід звернення та спілкування з жителями міста, але всі дошли згоди, що не всі жителі міста готові до нововведень. Наприклад, для жителів дому №2 Єреванського кварталу, на сайті Slavutich Board була написана окрема стаття "Обращение к жильцам дома №2 Ереванского квартала" (автор Юрій Клинков). Юрій звертався до мешканців свого дому з приводу об'єднання не тільки через статтю, але і за допомогою адресних звернень та спілкування. Відгукнулися дві людини з 50 квартир.

СМО СДПУ звертається до мешканців Славутича - співвласників багатоквартирних будинків, з проханням не бути байдужими та ще раз подуммати над цим складним питанням.

Об'єднуватися треба! У формі ОСББ або іншій формі управління! Але треба!

Час потребує змін!

   
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru