Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Поява свята «День довкілля» пов’язана  з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Перша міжнародна конференція з питань охорони довкілля була проведена у Стокгольмі, де представники 113 країн провели першу всесвітню зустріч з проблем навколишнього середовища. Конференція стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

День довкілля або день навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. СДПУ не осталась осторонь.

Представники СМО СДПУ - співробітники ДП УЗФО ЧАЕС та ДСП ЧАЕС також підтримали проведення Дня довкілля власним прикладом та напередодні цього дня провели суботник в с. Копачі, а саме у пам’ятника ДСВ, що розташований у 10-ти  кілометровій зоні ЧАЕС.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru