Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Завдячуючи самовідданій праці викладачів – керівників Українського інституту соціального партнерства Юрія Буздугана та Олени Скоморощенко – значна кількість активістів більшості профспілкових організацій отримала уявлення про глобальні цілі та перспективи України, унікальну місію профспілок у сучасних суспільно-економічних процесах, історію світового профспілкового руху та важливість консолідованих зусиль трудящих. Даний освітній блок під назвою «Трудова школа першого рівня» передбачав подальше самостійне усвідомлення наданих знань, вивчення рекомендованої літератури та «дозрівання» до наступного етапу – пошуку напрямів конкретних дій профспілок.

Славутичани, а саме актив ППО ЧАЕС, ППО ОП АРС, ППО ДП УЗФО ЧАЕС, які є членами СМО СДПУ не тільки виявилися першими студентами цього проекту Атомпрофспілки, але й мали змогу у травні 2015 року прослухати «проміжний» навчальний блок «Трудову школу 1+», присвячений передовсім позиції профспілок в умовах інформаційної війни.

Саме для СМО СДПУ новий рік розпочався з долання нового щабля світоглядних знань – з 21 по 24 січня у стінах Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбувся виїзний семінар «Трудова школа 2-го рівня».

Тематичні блоки, що були винесені на розгляд і обговорення учасників Школи мали назви: «Світ менеджерів – рабство трудівників», «Мрії і ідеї змінюють світ», «Світ трудівників – щастя для всіх», «Як трудівники переможуть». Методологічно семінар проходив у формі інтенсивного мозкового штурму, під час якого групи учасників формулювали цінності трудівників, захист людей від маніпулювання їх свідомістю та можливості побудови суспільства справедливості.

images19aНа погляд ведучих Школи чотири дня інтенсиву не минулися марно – у всіх групах в процесі пошуку відповідей на одвічні питання трудівників були цікаві знахідки. Всі учасники навчального процесу відмітили захоплююче поєднання теплої атмосфери вільного спілкування із напруженням колективної творчості.

З метою вивчення можливості проведення Трудової школи в своїх профспілках в заході взяли безпосередню участь заступник голови Профспілки металургів і гірників України Валентин Чумаченко та заступник голови Профспілки працівників вугільної промисловості України Валерій Мамченко. Підсумовуючи семінар, останній відмітив однаковість проблем, з якими мають справу профспілківці різних галузей та нагальність об’єднання зусиль для спільного долання того серйозного шляху, на початку якого ми усі знаходимось.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru