Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 Перший IT-Форум, що відбувся в Славутичі 12 грудня 2015 року - некомерційний захід. Основною його метою є популяризація сфери IT в Славутичі, об'єднання всіх бажаючих для плідного спілкування, обміну досвідом та ідеями. Однією з основних ідей IT-Форуму є мотивація просунутої молоді до досягнення нових вершин в самій перспективній ніші в світі - IT.

Член СМО СДПУ Юрій Клинков, за запрошенням організаторів, відвідав форум в якості гостя. Юрій є розробником web-сайтів з багаторічним досвідом роботи. А з 2013 року на підставі «Меморандуму про співпрацю» надає допомогу Славутицькій міській раді у розвитку Інтернет-ресурсів міста.

Співорганізаторами форуму виступили: ТОВ «Таурус Квадро»; НТУ «Київський політехнічний інститут» (Славутицька філія); КП «Агентство регіонального розвитку»; Славутицька міська рада; Громадська ініціатива «Самопоміч-Славутич».

IT-Форум пройшов у форматі одноденного BarCamp-а і складатився з двох блоків. Перший блок спрямований безпосередньо на бізнес і досягнення успіху у сфері IT наших славутичан, другий об'єднав питання й проблеми розвитку ІТ в Славутичі. Результати за посиланням: https://www.facebook.com/groups/SlavutychIT/permalink/1655620104726044

Якщо у вас є інтересні ідеї щодо розвитку ІТ бізнесу в Славутичі "IT Славутич" буде вдячний за активну участь у дискусіях на своєї сторінці у Facabook.

Cторінка "IT Славутич" у Facebook - https://www.facebook.com/groups/SlavutychIT

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru