Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

1 березня у будівлі Славутицької міської ради відбулися чергові збори СМО СДПУ. На зборах обговорювалися наступні  питання:

Щодо платних послуг СМСЧ для отримання інсуліну та контроль використання коштів на безкоштовні ліки.
Доручили К.Джалаляну вивчити проблему докладніше.

Щодо ініціативи з організації збору від населення та утилізації люмінесцентних ламп Б.Сердюк доповів наступне. Використанні люмінесцентні лампи відносяться до особошкідливих відходів (1 кат.), тому їх збір та зберігання (поводження) потребує відповідної ліцензії. У Чернігові активісти вирішили цю проблему, переконавши місцеву владу зобов’язати ЖЕКи збирати ці лампи від населення та здавати на переробне підприємство «як власні». Для цього у ЖЕКах запроваджені спец. контейнери та формалізована процедура прийому-передавання ламп (для списання коштів).

Враховуючи відносно невелике використання даних ламп Славутичанами та невеликий рівень екологічної свідомості були виказані сумніви щодо перспективності розробки даного напрямку у нашому місті. Особиста думка Б.Сердюка – варто переговорити з новим міським підприємством ТОВ «Ківач» щодо їх бачення можливості запровадження вказаної вище чи іншої процедури прийому ламп від свідомих Славутичан.

Щодо сайту СМО СДПУ Ю.Клинков доповів про виконану роботу та отримані пропозиції Б.Сердюка, стосовно структури сайту, наголосивши про потребу в інформації від комісій.

Доручили орг. комісії (Б.Сердюк) нагадувати головам комісій про необхідність надсилання інформації про комісії.

Щодо захисту газону від автомобілів у Ленінградському кв-лі А.Рябчевський доповів про виготовлення попереджувальних табличок, Семенов - про підготовку стовпчиків (шпал).

Щодо святкування Міжнародного Дня солідарності трудящих вирішення питання відкладено, враховуючи те, що 1 травня припадає на Великдень. Попередньо запропонований варіант 29-30 квітня.

Щодо збору коштів на операцію Олені Морозовій вирішили взяти участь. Відповідальна за збір та передавання коштів – благодійна комісія (Т.Рабчевська).

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru