Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Скеледром - популярний засіб спортивного дозвілля, який створить можливість ознайомити усіх бажаючих зі скелелазінням, а для декотрих стане тренажером з цього виду спорту.

Славутичани отримали в користування болдеринговий тренажер з підсвіткою маршруту «12Climb board». Це нове покоління компактних скеледромів, розроблених в Україні. За допомогою мобільного додатку, завантаженого з Play Market, користувач визначає трасу, яка візуалізується на тренажері. Кількість варіантів трас різної складності – більше 500 і вона регулярно збільшується досвідченими скелелазами. Також користувачі додатку можуть самостійно прокласти свій власний маршрут.

Скеледром доступний для людей різного віку: для дітей, дорослих та підлітків. Практично в усіх обласних центрах України невеликі скеледроми встановлено у міських парках, спортзалах, воркаут-майданчиках. Також у великих містах існують скелелазальні центри, де працюють відповідні секції та проводяться змагання з скелелазіння, яке у 2017 році занесене до списку олімпійських видів спорту.

Дивіться репортаж про відкриття скеледрому на каналі МедіаДім:

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru