Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Я, Сердюк Богдан Вадимович, депутат Славутицької міської ради VII скликання, звітую про свою діяльність на підставі статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та згідно з планом роботи Славутицької міської ради.

Розпочав діяльність в статусі депутата Славутицької міської ради VII скликання 14.07.2019 на початку позачергової 59-ї сесії міськради. У звітному періоді відбулось 12 сесій Славутицької міської ради (5 з них були позачерговими, загалом 18 пленарних засідань). Був присутнім на 11-ти сесіях міської ради, взяв участь у прийнятті бл. 430 рішень. З поважних причин (санаторне лікування) 70-ту сесію міської ради на жаль пропустив.

З 31.07.2019 працював у складі Постійної комісії міської ради з питань реалізації Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прав і свобод людини, законності і правопорядку, протидії корупції, регламенту, впровадження в життєдіяльність територіальної громади Статуту і Кодексу етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади, депутатської етики та регуляторної політики. У зв’язку з цим пріоритетною метою для себе визначив законність та виваженість рішень, що приймаються радою.

На рівні міської громади основним напрямом моїх зусиль є підтримка діяльності волонтерських, ветеранських та проєвропейських спільнот. Одним з наслідків такої співпраці вважаю розроблені та подані на розгляд проекти рішення «Щодо звернення депутатів Славутицької міської ради VII скликання» та звернення до влади країни стосовно недопущення реалізації «формули Штайнмаєра» (прийнято радою 15.11.2019 за № 2139-8). Природно, долучався до організації міських заходів до Дня Державного Прапору України, Дня Гідності та Свободи, Дня вишиванки, інш.

У межах компетенції відпрацьовував особисті звернення громадян (за звітний період – 12) переважно з питань благоустрою прибудинкових територій, матеріальної допомоги, пасажирських перевезень, стану дорожнього покриття у напрямах с. Мекшунівка та с. Неданчичі, роботи соціальної аптеки. У 2019 році усі кошти на депутатську діяльність передав славутичанину на лікування важкого захворювання.

Особисто доклав зусиль до реалізації задуму щодо нанесення на тротуари написів безпеки у місцях пішохідних переходів біля міських шкіл.

З метою підтримки систем пошуку міських інновацій та нових форм демократії щорічно беру участь у конкурсі «Громадський бюджет участі міста Славутича на 2016-2020 роки». У 2019 році в співавторстві з Олександром Панченком наш проєкт «Скеледром в Талліннському ФОК» був визнаний одним з переможців. Наразі здійснюю контроль за втіленням проєкту.

Взяв участь у громадських слуханнях 20.02.2020, присвячених звіту міського голови за 2019 рік., долучався до громадських обговорень складнощів з перебігом реформування системи медичного обслуговування.

Сприяю реалізації ідей та доручень виборців свого Одномандатного виборчого округу № 25 (Московський кв-л буд. 14, Добринінський кв-л буд. 1, 6, 7). Входжу до складу уповноважених осіб від співвласників буд. № 14 Московського кв-лу. Брав участь у підготовці колективного звернення уповноважених осіб міста щодо змін до Порядку розподілу частини коштів, передбачених Програмою благоустрою міста Славутича на 2020 рік, спрямованих на заходи з благоустрою внутрішньо квартальних територій міста «Благоустрій мого двору». Запропоновані зміни до Порядку внесені рішенням міської ради від 25.05.2020 № 1777-68-VII.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru