Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 Набутий досвід нарешті приніс свої плоди і у грудні 2019 року, коли одразу два наші активісти вибороли призові (друге та третє) місця у категорії "великі проєкти". А саме:

1) Олександр Панченко з проєктом "Скеледром у Талліннському ФОК", який передбачає встановлення інтерактивного боулдеріногового скеледрому та ставить на меті залучення молоді до фізичної активності. Додамо, що скеледроми, як засоби спортивного дозвілля або тренажери для скелелазіння, стрімко набувають популярності в цілому світі. Практично в усіх обласних центрах України невеликі скеледроми встановлено у міських парках, спортзалах, воркаут-майданчиках. Також у великих містах існують скелелазальні центри, де працюють відповідні секції та проводяться змагання з скелелазіння, яке у 2017 році занесене до списку олімпійських видів спорту. 

2) Костянтин Джалалян з проєктом "Спортивний двір" запропонував реконструювати старий занедбаний спортивний майданчик у дворі Московського кварталу (буд. 9-11) з метою створення доступної локації для активного відпочинку та задоволення потреб у руховій активності як дітей так і дорослих. Заміна старого покриття спортивного майданчику на сучасне безшовне гумове, окрім зменшення небезпеки травм,  значно збільшить термін його експлуатації та полегшить догляд за ним. 

Бажаємо даним проектам успішної реалізації у 2020 році!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru