Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

(Завантажити Звіт у форматі *.ppt)

ЗВІТ
Славутицької міської організації Соціал-демократичної партії України за період роботи з 28.04.2017 до 13.07.2018

28 квітня 2017 року ми провели звітно-виборчі загальні збори на яких обрали керівні органи партійної організації. Головою був переобраний Сергій Рабчевський, заступником був обраний Богдан Сердюк, відповідальним секретарем Микола Рудченко. Також було обране правління до складу якого, крім голови, заступника та секретаря увійшли Дмитро Созінов, Вікторія Безнощенко, Олена Зеслєр та Марія Данцит. Загальними зборами було уповноважено правління кооптувати себе ще двома членами. На перших зборах правління, було вирішено включити до складу Валерія Семенова та Світлану Тарнавську.

ДІЯЛЬНІСТЬ

В лютому 2018 року був затверджений план роботи партійної організації на 2018 рік.За звітний період було проведено більше 30 зібрань на яких обговорювались поточні організаційні питання, проблеми міського господарства, розвиток профспілкового руху, проекти рішень міської ради та інші актуальні питання такі як реформа медицини в Славутичі, підвищення тарифів на комунальні послуги та початок опалювального сезону.

Крім двох депутатів у міський раді, ми посилили позиції трьома представниками СДПУ, що увійшли до складу Громадської Ради при виконкомі міста Славутича у червні 2017 року.

Протягом 2017-2018 років продовжується робота міської комісії над реалізацією «Велоконцепції» міста Славутич в яку входять представники СДПУ. На початку 2018 року, за ініціативи Олександра Панченка, на міських дорогах встановлені спеціальні знаки для підвищення безпеки велосипедистів на дорогах.lЩе у травні 2016 року було направлено на міського голову наше депутатське звернення щодо вирішення проблеми організації збирання та утилізації люмінесцентних ламп. Питання перебувало на нашому контролі. У квітні 2017 р. ми отримали інформацію від заступника міського голови Шинкаренка М.Б., що відповідні контейнери закуплені та знаходяться на складі ЖКЦ. Через півроку ми вирішили привернути увагу до актуальності проблеми, 9 вересня 2017 року проведено екологічну акцію по збору від населення відпрацьованих ламп (в рамках дитячих велоперегонів), які були передані на утилізацію ТОВ “Ківач”. Ще через 2 місяці, 11 листопада встановлено перший контейнер біля будівлі пошти, згодом другий біля входу до ЖКЦ.

Також Олександром була сформована електронна петиція до міської влади щодо проблем з паркуванням для людей з інвалідністю. Петиція набрала необхідну кількість голосів та була розглянута міською владою.

Славутицька організація СДПУ взяла активну участь у міській програмі «Бюджет участі» та направила до комісії два проекти:

  • Врятувати життя” — щодо організації одноденних тренінгів з навчання основам надання першої невідкладної допомоги. 23.10.2017 проект відхилено комісією, але Відділом освіти заплановано на 2018 рік проведення циклу таких зайнять для випускних класів шкіл.
  • Благоустрій автобусної зупинки” на виїзді з м. Славутич у напрямку с. Гута, створення пішохідних переходів на вул. Героїв Чорнобиля, а також облаштування пішохідної доріжки, встановлення знаків. 02.11.2017 проект успішно пройшов оцінку, прийняв участь у конкурсі, але не переміг.

30 травня 2017 СДПУ колективно долучилися до проекту “Made in Slavutych”, тобто на чеську візу ми подали 25 заявок.gas

У січні 2018 року ми взяли участь у захисті міської котельні від несанкціонованого відключення від газопостачання та зриву опалювального сезону в Славутичі, що загрожувало замерзанню міста взимку. Семеро активістів СМО СДПУ увійшли до штабу по забезпеченню газопостачання та брали участь у цілодобових чергуваннях на котельні.

atassУ квітні 2018 року небайдужими мешканцями Славутича та членами СМО СДПУ було сформоване колективне звернення до міської влади щодо низької якості автобусних міжміських пасажирських перевезень. Було зібрано більше ніж 1100 підписів славутичан. Питання було розглянуто на сесії міськради, міською владою та транспортними компаніями вживаються заходи для покращення якості перевезень. Додатково депутатом Сергієм Рабчевським було направлене звернення до керівників підприємств-перевізників. Від ПРП «АТАСС» була отримана відповідь.

Також протягом звітного періоду були направлені депутатські звернення щодо таких питань як:

  • благоустрій території Бєлгородського-10 (отримана відповідь про розгляд питань, включення в програму з благоустрою) пішохідні доріжки у Московському кв-лі.
  • проблема незаконної реклами на стовпах Московського та Добринінського кварталів. (Відповідь, 03.10.2017 відпрацьовано).
  • відсутність у місті Аптеки, що продає знеболювальні препарати та закупівлі ліків. (Відповідь отримана. Питання перебувало під контролем. Наразі аптека працює.)

ТОЛОКИ

21.01.2018 Своїми силами провели толока з благоустрою об’єкту «Enlight».toloka

В квітні 2018 року три члени СМО СДПУ взяли учать у толоці з прибирання сміття вздовж дороги на с .Мекшунівка в рамках підготовки до міжнародного легкоатлетичного пробігу.

14.11.2017 п'ятеро членів СМО СДПУ провели толоку у ЦРДІ та допомогли з благоустроєм підвальних приміщень

29.05.-08.06.2018 шестеро членів нашої організації допомагали реабілітаційному центру “Новий рух” підготуватись до відкриття.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Славутицька міська організація СДПУ активно допомагає в проведенні велосипедних заходів.

Велодень 14.05.2017 - допомога в організації.

Дитяча велоперегони 04.05.2017 – призи, номери учасників та організаційна допомога.

24.06.2017 - підтримка пейнтбольного турніру. Виготовлено чотири мобільні урни для сміття, які використовувались під час проведення змагань.

03.12.2018 до Дня людей з інвалідність, четверо представників СДПУ, відвідали ЦРДІ з привітальним словом та солодкими подарунками для всіх дітей.crdi

11.12.2017 - Члени СДПУ зібрали гроші та передали волонтерам, на закупівлю тепловізора для славутичан які служать у ЗСУ.

15.06.2017 — День медичного працівника. Був придбаний дитячий тонометр та термометри для дитячого відділення СМСЧ-5.

Витрати коштів з фонду міськради на депутатську діяльність ( у 2017 році – 10 000 грн. на одного депутата на рік. У 2018 році – 6 000 грн. на одного депутата на рік.) 2017 рік – Костянтин Джалалян передав частину коштів зі свого депутатського фонду волонтерам на закупівлю матеріалу для плетіння маскувальних сіток для ЗСУ.

2017-2018 рр. – депутати міськради Костянтин Джалалян та Сергій Рабчевський перерахували кошти зі свого депутатського фонду на допомогу тяжкохворим дітям.

2018 рік – Костянтин Джалалян перерахував частину коштів на ремонт покриття футбольного майданчика.

2018 рік – Рабчевський Сергій перерахував сіх кошти дошкільному закладу "Центр розвитку дитини" на облаштування музичної зали.

ІНФОРМАЦІЙНА РОБОТА

В лютому 2018 року в Славутицькій газеті та на інформаційному сайті вийшла стаття-інтерв’ю з депутатом міськради К.Джалаляном, а на Громадському ТВ — з С.Рабчевським.

Постійно функціонує і оновлюється сайт міської організації СДПУ та сторінка у фейсбук.

Для оперативної роботи активно використовується месенджер Viber, а для спільного користування нашими документами — сервіс ГуглДокс.

КУЛЬТУРНО-МАСОВІ ЗАХОДИ

vd

1 травня 2018 року три члени СДПУ долучились до інтернет-флешмобу «Першотравешь».Щороку до Дня державного прапора та Дня Незалежності України, наш актив організовує загальноміський Авто-Мото-Велопробіг.

21.10.2017 Організували автобусну поїздку у Чернігівський драмтеатр на п’єсу "Дракон" за твором Євгена Шварца.

19.05.2018 Члени СДПУ масово долучились до флешмобу до Дня вишиванки.

Голова СМО СДПУ приймав безпосередню участь у підготовці до фестивалю кіно і урбанистики “86” та організації фотовиставки в «Афінському кварталі» 30.04.2017.

Рік тому, 15.07.2017 р. активісти та друзі організації масово відсвяткували День народження організації у с. Гута.

РАЗОМ МИ - СЛАВУТИЧ! 

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru