Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Коштами міського бюджету придбано перші в історії Славутича довгоочікувані контейнери для збору компактних енергозберігаючих ламп, батарейок та термометрів!

Контейнери мають сучасний яскравий дизайн та позначки, зрозумілі навіть для тих, хто не вміє читати українською. Вони встановлені: №1 - зліва від поштамту, поряд із станцією роздільного збирання сміття, яка з'явилась у місті також у цьому році; №2 - перед входом до КП ЖКЦ.

Варто нагадати, що депутати від Славутицької міської організації СДПУ неодноразово порушували питання перед міською владою щодо проблеми відсутності системи збору ртутьвмісних ламп. Зокрема, 9 вересня 2017 року СМО СДПУ провела екологічну акцію з метою привертання уваги до цієї проблеми та для виховання екологічної свідомості у підростаючого покоління. Зібрані під час акції лампи були передані на утилізацію до спеціалізованого підприємства ТОВ “Ківач”.

Просимо всіх мешканців поширювати цю новину та користуватися контейнерами задля збереження довкілля для майбутніх поколінь Славутичан та всієї України!

#Разом Ми Славутич!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru