Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Після того як в Славутичі відбувся семінар «Трудова школа» який проводили лідери Соціал-демократичної партії Украині (надалі - СДПУ) Юрій Буздуган та Олена Скоморощенко, з’явилась група активістів, які зарядились енергією та бажанням розвивати ідеї соціал-демократії в м. Славутич. На перших установчих зборах організації головою було обрано Сергія Рабчевського. Також було прийнято рішення офіційно зареєструвати партійну організацію та брати участь у місцевих виборах.

В липні 2015 року Славутицька міська організація отримала Свідоцтво про реєстрацію, а в вересні СДПУ було зареєстровано як учасника виборчих перегонів. За цей час членами партії стали ще два десятки людей. Переважно це молоді люди, працівники ДСП ЧАЕС, ВП АРС, ДП УЗФО ЧАЕС та інших установ м. Славутича. Майже всі члени організації є активістами «Атомпрофспілки».

За результатами виборів до місцевих рад 2016 року СДПУ отримала 8,2%, що дало можливість двом членам організації (Рабчевському С.В. та Джалаляну К.В.) стати депутатами Славутицької міської ради VII Скликання.

Джалалян Костянтин Валерійович очолив Бюджетну комісію, а Рабчевський Сергій Вікторович став заступником комісії з питань молоді, спорту та інформаційних технологій.

Наш девіз: РАЗОМ МИ – СЛАВУТИЧ! ВМЕСТЕ МЫ – СЛАВУТИЧ!

На сьогодні в команді СМО СДПУ багато цікавих людей. Знайомтеся та приеднуйтеся до нас!

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru